Battle.net

Battle.net- Módy a komunitou vytvořený obsah

27. ledna 2013 v 8:49 | VK Xtreeme
Módy a komunitou vytvořený obsahMnožství komunitou vytvořených mimořádných módů není u tak oddané a kreativní komunity, jako je ta složená z našich hráčů, překvapivé. Při představení podpory uživatelských módů jako DotA, Tower Defense a mnoho dalších v původním Battle.netu, se tyto typy uživatelských her staly populární. Ale i když Battle.net podporoval módy na základní úrovni, propojení s nástroji a komunitou modderů nebylo na takové úrovni, jak se pro hru v roce 2010 sluší a patří.

Nový Battle.net se v této oblasti dočká několika významných zlepšení. StarCraft II bude zahrnovat plnohodnotnou sadu nástrojů pro vytváření obsahu - stejné nástroje, jako má k dispozici tým designerů StarCraftu II pro vytváření singleplayerových kampaní. Pro plné využití potenciálu komunity tvůrců map představí Battle.net prvek zvaný Map Publishing (Vydávání map). To umožní hráčům nahrávat své mapy do služby a sdílet je okamžitě se zbytkem komunity. To se také váže na cíl udělat z Battle.netu "stále připojený" zážitek - můžete zveřejňovat, prohlížet i stahovat mapy přímo přes Battle.net klienta. Hledání her na základě konkrétního módu bude také mnohem snazší s naším zbrusu novým systémem vlastních her, čímž vám naservírujeme plný rozsah úsilí modérské komunity až pod nos.

Nějaký čas po vydání StarCraftu II budou mít moddeři přístup k ještě pokročilejším prostředkům sdílení své práce na Battle.netu se StarCraft II Marketplace. Na tomto "tržišti" budou hráči moc hledat, stahovat, hodnotit, komentovat a dokonce i kupovat módy, pokud si jejich tvůrci na svůj výtvor určí cenu. Pevně věříme, že poskytnutí možnosti být odměněn za svou práci povede k některým opravdu ohromným projektům. S jakýmsi rozpočtem tak budou mít moddeři mnohem více svobody, co se týká prozkoumávání a plné realizace nápadů. To naoplátku ve výsledku znamená i větší výběr módů a větší různorodost obsahu na Battle.netu.

Battle.net- BattleTag

11. ledna 2013 v 22:13 | VK Xtreeme
BattleTag je vámi vybraná přezdívka, pod kterou se ukazuje v jednotlivých hrách napříč Battle.netem, tedy od všech hrách od společnosti Blizzard Entertainment, na oficiálních stránkách této společnosti a na oficiálních fórech. Princip BattleTagu je podobný jako Real ID s tím, že BattleTag umožňuje hráčům komunikovat s ostatními hráči prostřednictvím chatu, uzavírat přátelství nebo vytvářet skupiny.
BattleTag je relativně novou záležitostí Battle.netu. BattleTagy byly vlastně zavedeny až během testování Diabla 3. Možností BattleTagů mohou tedy využívat všichni hráči Diabla 3, stejně jako hráči World of Warcraftu nebo Starcraftu 2.
BattleTag je novou službou Battle.netu a nenahrazuje Real ID. To zůstává normálně funkční, takže pokud jste zvyklí vytvářet si přátele pomocí Real ID, můžete v tom pokračovat.
Battle.net logo

Ochrana Battle.net účtu pomocí SMS

11. ledna 2013 v 22:07 | VK Xtreeme
Krátké pojednání od Blizzardu o výhodách Battle.net ochraně SMSkou. Obsahuje kreslené video a také pár užitečných odkazů na oficiální web Blizzardu s podrobnějším popisem nastavení.

Battle.net SMS Protect

Battle.net- profily postav

11. ledna 2013 v 21:03 | VK Xtreeme
Chcete se dostat ke svým profilům? Je to jednoduché, stáčí se přihlásit se ke svému Battle.net účtu (přihlašovací okno v pravém horním rohu obrazovky) na oficiálním webu Diabla 3. Ujistěte se, že jste při přihlašování zaškrtli svůj Diablo 3 BattleTag, potom zvolte volbu 'view profile'.
Diablo 3 Profiles

Battle.net 2.0

11. ledna 2013 v 20:46 | VK Xtreeme

Připojte se, hrajte a navazujte kontakty


V tomto okamžiku se hráči z celého světa scházejí na battle.netu, aby prokázali své schopnosti v epických bitvách více hráčů nebo se prostě jen setkali se svými přáteli. Vizí Blizzardu a jeho nového battle.netu je sjednotit všechny hráče do jediné a výkonné online služby. Poprvé od svého založení (r. 1996) je battle.net kompletně přepracován a nyní nabízí přátelštější rozhraní a více zábavy.


 
 

Reklama