Dishonored

28. dubna 2013 v 19:04 | VK Xtreeme |  Recenze Her
Dishonored je zcela novým projektem Arkane Studios a nudit se nebudete. Je přístupná na PC, PS3 a Xbox360. Běží na Unreal Engine 3 a grafika je skvělá. Hru vydali Bethesda Softworks. Dunwall, město, ve kterém se ocitáte je inspirované viktoriánským Londýnem a atmosféra je skvělá. V každé ruce můžete mít něco jiného. Zmáčknutím CTRL se kryjete a následně můžete napadnout soupeře, který právě provedl neúspěšný výpad směrem k vaší maličkosti. Sbíráte kostěné náramky, runy, elixíry,...


Ocitáte se v kůži Corva, osobního strážce císařovny. Právě jste se vrátil ze služební cesty a hned máte na krku vraždu císařovny a únos její dcery. Jaké jsou důkazy? Žádné. Byl jste jediný na místě činu a po pachatelých se slehla zem. Zavřeli vás do žaláře, ale odezva nedala dlouho čekat.

Hned jste dostali dopis o to, že existují lidé, kteří o vás mají zájem a věří ve vaší nevinu. Pomohou vám dostat se ze špinavé cely. Vaším útočištěm je hospoda Hound Pits, která se ocitá ve čtvrti, která byla uzavřená kvůly moru.
Již první noc se vám zdá sen, který je celkem i reálný. Potkáte v něm Cizince ( bájnou postavu ), který vám dá nějaké schopnosti, díky kterým můžete snáze výtězit nad nepřátely.
Dostáváte úkoly, koho máte zabít. Máte plno spojenců, kteří se nazívají loyalisté a hlavním je Farley Havelock, dále Treavor Pendleton, Teague Martin, Piero Joplin, Samuel Beechworth a Callista Curnow. Na seznamu se vám jako první objevil Campbell, kterého otrávíte jedem. Dále máte papíru s vašimi cíly Custise a Morgana Pandletonovi, Antona Sokolova, Hirama Burrowse, Lady Boyle a Dauda.

Hru vidíte z pohledu vlastních očí. Postupujete příběhem na základě plnění různých misí. V každí misi máte pevně daný úkol, který je třaba splnit, ale jsou tu i postranní nepoviné úkoly, které plníte jen tak. Hlavní úkol, pokud se jedná o likvidaci nějakého cíle, se dá splnit buď násilnou nebo alternativní cestou.

Oficiální Vydavatel:Bethesda Softworks
Vývojka:Arkane Studios

Minimální systémové požadavky

Operační Systém:Windows Vista/7
Procesor:Intel Core 2 Duo @ 3.0 Ghz / AMD Athlon 64 X2 6000+
RAM:3 Gb
Prostor na disku:9 Gb free
Video RAM:512 Mb
Video Karta:nVidia GeForce 8800 / ATI Radeon HD 3870
Zvuková Karta:DirectX Compatible
Síť:
Direct X:10

Doporučené systémové požadavky

Operační Systém:Windows Vista/7
Procesor:Intel Core 2 Quad @ 2.4 GHz / AMD Phenom II X4 @ 2.6 GHz
RAM:4 Gb
Prostor na disku:9 Gb free
Video RAM:1 Gb
Video Karta:nVidia GeForce GTX 460 / ATI Radeon HD 5850
Zvuková Karta:DirectX Compatible
Síť:
Direct X:9.0c
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama