Coraabia nově spuštěná Česká nová RPG karetní hra

21. dubna 2013 v 8:14 | VK Xtreeme |  Coraabia
Karetní RPG hra od Českého studia ARK8 je kompletní. Můžete si zahrát betu, jako hraji i já. Nad 300 světových grafiků se podílelo na vytváření artworků do Coraabie. Hrát můžete s velikým množstvým karet se špičkovými artworky a ne všechny jsou s ohledem na parametry zcela vybalancované, takže mezi nimi jsou nějaké kousky, které prostě nikdy nepoužijete. Na začátku na vás vyskočí animace, která vám vysvětlí o co vlastně jde a co je to Coraabia.


Přivítá vás Qan Koolai, rektor coraabské Orbitální univerzity, který vám vysvětlí jak to ve hře chodí. Coraabia je sérií duelů, ve kterých se přetlačujete o vítěztví. Souboj vždy probíhá vždy mezi dvěma hráči. K poměření sil vám slouží čteřice čísel známá jako parametry. Parametry mají rozdílné hodnoty a pomocí barev lehčeji zjistíte co je lepší, jako zlatá je lepší než stříbrná.
Podívejte se na Artworky a creenshoty ze hry.
Zvolíte svýšenou schopnost vaší postavy a jdete na svůj první duel. Když je vaše hlavní schopnost silnější než soupeřova- vítezíte. Dále zkusíte další duel s dalšími nápovědami, kde je to vyrovnané a jde se do prodloužení. Rozhodují další parametry a v těch jsem byl lepší a jdu dále. Pokud ani to nestačí, mohu postavit do boje svoji další postavu a pokud soupeř nemá další a tak prohrává- vyhrál jsem první duel ( ale s manuálem :D ). A tak to jde dále, hrajete podle manuálu, který vás naučí vše potřebné a když vše umíte hrajete jen sám za sebe, přijmou vás na coraabskou Orbitální univerzitu.

O hře si můžete lecos přečíst na coraabopedii.
Když to shrnu, tak jsem se hrou spokojen. Na to že hru vývojáři dělali téměř zadarmo a navíc se sami museli složit na 180 tisíc korun. Já tedy právě teď hraji a pojde také.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama