Česká webová onlinovka Infinitum chce jít do světa

18. dubna 2013 v 15:00 | VK Xtreeme |  Infinitum
Česká online webová hra Infinitum od vývojářů z Allodium sídlící v Praze se světovými ambicemi je v betaverzi. Může si ji zahrát na webovkách hry a zkusit to může opravdu každý. Sami tvůrci přiznávají, že český rybník jim slouží především k vyladění herního systému předtím než se pustí i na zahraniční trhy.


Jedná se o skvělou a výjimečnou hru a to především díky přesné mapě na Českém území ( zajímalo by mě, jestli bych tam našel i místo kde bydlím ). Další věc, která vás upoutá na první pohled - grafické zpracování. "Na grafiku jsme obětovali šestimístnou částku," říká Ondřej Neumann, producent hry. A je to vidět.

Studio Drawetc. České studio, které se postará o parádní grafiku, která připomíná hraní her z 90. let. Jakkoliv Infinitum postrádá hudbu a zvuky, v českých luzích a hájích je třeba takovou snahu ocenit.


Stejně jako povedený příběh, který počítá s tím, že z České republiky se během následujících třiceti let stane světová válečná supervelmoc. Což je skvělá úvaha, dostat se na USA a Rusko :D.Vlastně Rusko je příčinou mobilizace armády v Čechách a je to náš největší nepřítel.

Volba správných spojenců a vyhlášení války správným aliancí má zásadní vliv na průběh i výsledek konfliktu. Na druhou stranu se někteří hráči bojí útočit na jiné, protože nevědí co mají čekat a bojí se odvety. "V zásadě se jedná o jednu velkou PvP arénu s diplomatickými vztahy," říká Jakub. "Připravujeme proto PvE část, kde se hráči nebudou muset bát útočit na ostatní a mohli si jít zaválčit i úplně sami s minimálním rizikem."

Ve hře je uvedeno kolem 8600 českých měst. Můžete válčit s obsazenými i neobsazenými městy a obsazovat je. Sdružovat se do aliancí a společně získávat okolní města. Přívádět obyvatele do vašeho města, verbovat volné muže a klidně i ženy do armády, zbrojit ji,...

Je to jednou z prvních pořádných českých webových online her. Určitě si zahrajte.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama