Saints Row: The Third

31. března 2013 v 22:49 | VK Xtreeme |  Recenze Her
Saints Row: The Third od THQ je jaká si napodobenina GTAčka které všichni tak dobře známe, akorát to vývojáři pojali trošku šíleně a tak nějak to přehnali, ale nepřehnali to vůbec špatně, je to pořádná řežba a nudit se nebudete.V roli člena pouličního gangu, který si říká "Svatí" budete zažívat dobrodružství v tak chaotickém městě.


Vaší postavu si můžete upravit podle vašich představ jakkoliv chcete, nic vám nebrání vyběhnout do ulic města bez žádného oblečení (samozřejmě se vám choulostivá místa rozmažou :D).Ve hře najdete plno postav dabovaných hvězdami jako jsou třeba Americký wrestler Hulk Hogan, jehož hlas můžeme slyšet u profesionálního zápasníka a vůdce gangu Luchadores. Přesným opakem poté působí herec Daniel Dae Kim, který si střihnul vedlejší roli v nespočtu seriálech, ale také jednu z těch větších ve světoznámých Lost / Ztraceni, jenž se postará o hlas Johnyho Gata, pravé ruky hráče.
Over The Top (Fakt hustý) ? Tahle akce je stejně nemravná a zábavná jako tanec pornohvězdy. Něco takového jste ještě nikdy nezažili.
City of Sin (Město hříchu) ? Osvoboďte město zpod nadvlády Syndikátu, odstraňte z něj zbraně, kybernetické zločiny a sexuální obchodníky. Odhalte tajemství Steelportu, kde vás za každým rohem čeká nějaká akce ? občas příjemná, ale většinou spíše nepříjemná.
Weapons of Crass Destruction (Protihňupí zbraně) ? Jedna věc je ničit nepřátele, druhá věc je pokořit je. A právě o tuhle legraci se postarají různá vznášedla, děla na lidské náboje nebo boj různými sexuálními pomůckami.
Co-op Madness (Skupinové šílenství) ? Seskakujte nazí padákem a snažte se přistát tam, kde jsou vaši přátelé. Společně se pak vydejte na sebevražednou výpravu do těžce vyzbrojeného bordelu Syndikátu. Steelport je mnohem zábavnější, když si tu legraci užíváte s kamarády.
Initiation Station (Přijímací stanice) ? Zde si můžete vytvářet, sdílet a stahovat ty nejšílenější postavy, jaké si dokážete představit ? od vypulírovaných celebrit až po nahé ninja piráty. V duši každého hříšníka totiž dřímá Svatý.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama