DMC - Devil May Cry

15. března 2013 v 19:26 | VK Xtreeme |  Recenze Her
Hrdina v novém Devil May Cry vypadá jinak než ten předchozí. Stejně tak se změnil svět, lehce se transformovaly herní principy a tak. V jádru se však stále jedná o stejnou akční mlátičku, ve které s drsným týpkem masakrujete démony velkým mečem a dvojicí bouchaček.
http://1.bp.blogspot.com/-9_Md3QQl05U/UPQ3HXfDm7I/AAAAAAAACPk/Zx8lhn1B8OE/s1600/Banner_Devil_May_Cry_5_ClubGamesBrasil.png


Jen je prostě na stejné téma nahlíženo trochu jiným pohledem - japonskou bizarnost a pubertálnost nahradila západní ujetost a rádoby dospělost.

Všude samí démoni... vládnou nám!
Asi to nevíte, ale našemu světu vládnou démoni. Lidstvo ovládají jako loutky prostřednictvím dluhů, návykových limonád a burcujících televizních zpráv. Naštěstí je tu ještě tajemná organizace jménem The Order, která vidí skrz tuto zástěnu a chce proti skrytým démonům bojovat.

DmC Devil May Cry 01.jpgDmC Devil May Cry 02.jpgDmC Devil May Cry 03.jpg

Jejich hlavní zbraní se má stát mladík jménem Dante, potomek démona a anděla, který jako jediný dokáže hlavního pekelníka zničit.
Noví tvůrci, Ninja Theory, vystavěli pro svoji verzi DMC zajímavě fungující svět a lehce jej obohatili sociálními komentáři (moc bankéřů, vliv masmédií…). Ale opravdu jen lehce a je jenom škoda, že se do zajímavého tématu nepustili trochu víc a ve výsledku je příběh klasickým honem za hlavním záporákem.
Minimální požadavky
» Operační systém: Windows XP, Vista, 7, 8
» Procesor: Intel Core 2 Duo - 2.4 Ghz / AMD Atholon X2 - 2.8 Ghz
» Grafika: Nvidia GeForce 8800 GTS (DirectX 9.0) / ATi Radeon HD 3850
» RAM: 2 GB
» HDD: 9 GB
Doporučené požadavky
» Operační systém: Windows XP, Vista, 7, 8
» Procesor: Intel Core 2 Quad - 2.7 Ghz / AMD Phenom II X4 - 3 Ghz
» Grafika: Nvidia GeForce GTX 560 - DirectX 9.0 / ATi Radeon HD 6950
» RAM: 4 GB
» HDD: 9 GB
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama