Březen 2013

Saints Row: The Third

31. března 2013 v 22:49 | VK Xtreeme |  Recenze Her
Saints Row: The Third od THQ je jaká si napodobenina GTAčka které všichni tak dobře známe, akorát to vývojáři pojali trošku šíleně a tak nějak to přehnali, ale nepřehnali to vůbec špatně, je to pořádná řežba a nudit se nebudete.V roli člena pouličního gangu, který si říká "Svatí" budete zažívat dobrodružství v tak chaotickém městě.

World of Warcraft: Mists of Pandaria- Patch 5.3: PvP Gear

31. března 2013 v 20:55 | VK Xtreeme |  World of Warcraft
Velký bluepost obhajující poměrně zásadní změnu v PvP gearu a tedy i v PvP samotném.

World of Warcraft: Event Iron Man je tu opět

31. března 2013 v 16:58 | VK Xtreeme |  World of Warcraft
Více než před jedním rokem byl představen nový, nervy drásající event testující a hlavně štěstí jednotlivých hráčů se jménem The Iron Man. Tento event je soutěž mezi hráči, kteří si myslí, že znají World of Warcraft jako své boty a jsou přesvědčeni o tom, že je hra až příliš lehká.

Kripparrian, slavný americký hunter, dosáhl úspěchu a pokořil tuto soutěž jako první na světě. S příchodem expanze Mists of Pandaria se mnoho hráčů nevzdalo a v tuto chvíli jsou na světě dva hráči, kteří pokořili nový kontinent a dokázali bez smrti, itemů a talentů, dodělat 90. úroveň. První z těchto hráčů má přezdívku Lyssan a dokázal zdolat 90. úroveň s Priestem. Druhým hráčem je Ferrenys, který hrál za Druida.

Zkusili jste si tuto soutěž? Pokud ano, na jaké úrovni jste umřeli?

World of Warcraft: Frakce- Sunreaver Onslaught

30. března 2013 v 13:58 | VK Xtreeme |  WoW Frakce
Byl jsem neaktivní dva dny a to jen proto, že jsme měli kemp s pozemním hokejem, který nám včera skončil. Mám tu jeden článek ze světa World of Warcraft: Mists of Pandaria o frakci Sunreaver Onslaught která sídlí v Isle of Thunder.

Turnaje o originální trika od Blizzardu

27. března 2013 v 19:41 | VK Xtreeme |  Novinky ze světa her
Nový datadisk Heart of the Swarm je na světě pouze několik dní a server Grunex si pro vás přichystal sérii několika online turnajů, ve kterých můžete změřit sílu s ostatními protivníky, ale především si odnést parádní cenu v podobě originálního trika Blizzard - HotS edice. Každý čtvrtek, počínaje 28. 03. 2013, se můžete těšit na pravidelné turnaje, které potrvají několik týdnů, takže šanci má opravdu každý. Vítěz některého z turnajů se již nemůže zúčastnit dalšího klání. Více informací naleznete na portálu Grunex.com.
Zdroj: grunex.com

World of Warcraft-Lei Shen podruhé pokořen

27. března 2013 v 18:17 | VK Xtreeme |  WoW News
vložte popis obrázku

Pár hodin před resetem instance se povedlo guildě Method zabít Lei Shen na 25 man heroic a patří jí v této kategorii World First. Myslím, že odvedli úžasnou práci. Tato guilda opět předvedla, že má na to, aby byla světovou jedničkou. Screenshot bude dodán, jakmile bude dostupný.
popis obrazku

Teď na guildu, resp. obě guildy - jak Method, tak Paragon - čeká poslední, bonusový boss Ra-Den, který je omezen pokusy. Mluví se ovšem o tom, že je Ra-Den není plně funkční, takže bude potřeba oprav ze strany vývojářů.

[Guide] - Paladin - Retribution Patch 3.3.5 - Rotation / Specs / Glyphs - Full HD

27. března 2013 v 14:49 | VK Xtreeme |  World of Warcraft
Návod od mbXtremeLive jak správně hrát za Retribution Paladinadna patchi 3.3.5a takže se mi to skvěle hodí na mého Lentona. Jaké mít glyphi, které talenty jsou pro Re3 paladina nejlepší a plno dalších návodů, které vám zaručeně v tomto 2 minutovém guide videu pomohou.

Battle Worlds: Kronos se snaží o vzkříšení ducha Battle Isle

26. března 2013 v 20:26 | VK Xtreeme |  Novinky ze světa her
Německá vývojářská firma King Art Games je předevním známá u hráčů hrající point and click adventur.Vývojáři z King Art Games a jejich nejnovější autorský projekt, klasická tahová strategie Battle Worlds: Kronos, která by měla v novém a zcela moderním představení zhomotnit principy tehdy známé populárních tahovaj jako jsou Battle Isle a Panzer General a další.

Wallpaper- Re3 Paladin Lenton

26. března 2013 v 19:37 | VK Xtreeme |  Wallpapers

StarCraft II: sc2cz showmatch Titánů (neděle 16:00)

26. března 2013 v 19:31 | VK Xtreeme |  StarCraft 2
Pokud nebudete mít zítra odpoledne co dělat, určitě si nenechte ujít souboj titánů mezi PredYm a HH, komentovaný Tučňákem a Murdocem. Sledovat můžete zde na twitch.tv.

Murčňák vrací úder - po dlouhé neaktivitě s končícím WoL jsme se rozhodli, že zkusíme opět něco streamnout. Začneme zlehka malým showmatchem, který se bude konat v neděli od 16:00. Utkají se dvě legendy české starcraft scény PredY a HeadHunter.

PredY jeden z nejlepších českých hráčů, který po vydání WoL neměl na scéně konkurenci, postupně přestával být aktivní. Přesto si určitě všichni vzpomeneme na jeho hry na Dreamhacku, kde dokázal porazit hráče jako Jinro a GoOdy a postoupit ze skupiny. Samozřejmě to nejsou jeho jediné úspěchy, mezi další patří například MČR 2011, ČSL, Asus Národní liga a další, kde dobýval přední místa.

HeadHunter je možná dokonce nejlepší český hráč WoL, i když těžko určit nejlepšího z nejlepších. Tento hráč - jako jeden z mála - měl angažmá v zahraničním týmu. Dokázal vyhrát velké ligy jako Asus Národní liga 3,4 a v roce 2012 se stal nejvýdělečnějším hráčem české scény.

Streamu se po DLOUHÉ době ujme duo Murdoc a Tučňák.

Patch 5.2 - Vývojářské interview #2

26. března 2013 v 14:27 | VK Xtreeme |  World of Warcraft
A máme tady další interview, které se podívá na raidy, scenarios a popíše, proč je tolik daily questů. Gamebreaker a Guildox vyzpovídal Iona Hazzikostase a Ghostcrawlera.

World of Warcraft: Macra

25. března 2013 v 15:35 | VK Xtreeme |  World of Warcraft
Addony tvoří neodmyslitelnou součást hry, jelikož dávají prostor individuálním požadavkům každého hráče, a tak by byla chyba, aby jsme jednu sekci nevěnovali právě jim.

Naleznete zde recenze komplexních i jednoduchých addonů, odkazy na jejich stažení, obrázky i možnost poradit se v komentářích s případnými problémy, které mohou nastat.

World of Warcraft- Lei Shen pokořen na 10 man!

25. března 2013 v 15:14 | VK Xtreeme |  WoW News
vložte popis obrázku

Guildu Paragon zná snad každý. Tato guilda je tu s námi již nějaký ten pátek a stará se o to, aby bylo na scéně nejlepších guild veselo. Dnes 24.3., kolem 18 hodiny pokořila tato guilda bosse Lei Shen v Throne of Thunder na Heroic a potvrdila své postavení v 10 man raidování. Osobně jsem zvědavý, jak dopadne Ra-den.

Paragon


Hearthstone: Heroes of Warcraft

23. března 2013 v 9:27 | VK Xtreeme |  Hearthstone: Heroes of Warcraft
Blizzard oznámil novou free to play hru Hearthstone: Heroes of Warcraft. V rámci firmy vytvořil úplně nový "tým 5," který má tvořit pouze 15 vývojářů, má být flexibilní, má experimentovat a zkoušet jiné styly her. A jak již víte, tak se jejich nová strategická bomba jmenuje Hearthstone: Heroes of Warcraft.
Hearthstone: Heroes of Warcraft vychází z již dobře známého příběhu WarCraftu, který je opravdu rozmanitý. Zahrát si budeme moci za nějaké classy podobně jako jsou ve WoWku jako jsou Paladin, Warrior, Druid, Priest,... Hra podle všech informací bude ve 2D grafice a většina efektů bude ve 3D.


John Riccitiello odstupuje z EA

21. března 2013 v 19:57 | VK Xtreeme |  Novinky ze světa her
Oficiálním důvodem jsou očekávané výsledky za poslední kvartál aktuálního finančního roku (končí 31. března 2013), které podle Riccitiella nesplní plány firmy ani očekávání investorů, za což se JR cítí být osobně zodpovědný. Během několika týdnů tedy předá svou funkci zatím neznámému nástupci a bude se věnovat jiným věcem. A my se mezitím můžeme ohlédnout za tím, co Riccitiello své firmě přinesl, a zda je jeho pověst hlavního "škodiče" herního průmyslu oprávněná, či nikoliv.
Mimochodem, podle prvních reakcí to vypadá, že trhy souhlasí spíše s druhou možností - po okamžitém dvouprocentním růstu po Riccitiellově oznámení (o kterém psala většina herních médií) se akcie EA v průběhu dne začaly propadat a včerejšek skončily s odepsáním 8,34 procenta (o čemž už nenapsal prakticky nikdo).

Top 5 válečných filmů/seriálů

20. března 2013 v 21:23 | VK Xtreeme |  Filmy
Jakožto mě vždycky bavil dějepis a obvzláště 2. světová válka. Takže jsem si sestavil žebříček pěti mnou nejoblíbenějších filmů co se druhé světové války týče.

Již se nenuďte(pokud se nudíte)! Zahrajte si další betu MMORPGčka Neverwinter

20. března 2013 v 18:20 | VK Xtreeme |  Neverwinter
Neverwinter sice bude po spuštěné finální verze fungovat jako free-to-play onlineovka, kterou si bude moc vyzkoušet a zahrát každý zdarma, ale prozatím volně přístupná všem rozhodně není. Platí to i pro nadcházející třetí beta test weekend. Začne tento pátek 22. března, poběží do neděle 24. března a přístup do hry budou mít (krom novinářů, ale u nich se do dá brát jako cheatování:) jednak vybraní jedinci z těch, co o to požádali, a pak samozřejmě fanoušci, kteří už si zakoupili jeden z Neverwinter Founder's balíčků.

The Elder Scrolls Online prý vyjde s Firs-person pohledem na hrdinu

20. března 2013 v 17:59 | VK Xtreeme |  The Elder of Scrolls
Vybrané herní magazíny (chtěl bych být mezi nimi....) měly minulý týden možnost zahrát si The Elder Scrolls Online a při té příležitosti se zároveň zúčastnění redaktoři dozvěděli upřesňující informace o hře. Většina redaktorů článků na Onlinovku TESka hned politovaly, že si nezahrály z firt-person pohledu, tedy pohledu z první osoby.

Lara Croft na je na koni a mlátí obry!

19. března 2013 v 18:20 | VK Xtreeme |  Tomb Raider
Původně se hra jmenovala Tomb Raider: Ascension, ale buď to bylo komerční rozhodnutí, nebo prostá kolize s názvem God of War: Ascension (a hrozící kolize s naštvaným Kratem) podtitul odňala. Zdrojem těchto informací je série Final Hours of Tomb Raider, ale to hlavní vám ukáže třeba tohle fórum.
Hrdinka hry Lara měla mimo jiné také bojovat s obry, nebo jezdit na koni. V jiných snímcích má zase poboku jakési dítě jako společníka, či v ruce plamenomet. Ano bylo by to celkem přehnané ale.... Nakonec ale vyhrálo realistické zasazení, které prostě zní jako lepší pro to, co chtějí v rámci osobnosti Lary autoři vyprávět. Tady se pak ještě můžete podívat na video z konceptu, který to do finiše nezvládl.

Warhammer 40 000 bude mít tahovou strategii od Slitherine

18. března 2013 v 17:42 | VK Xtreeme |  Warhammer
Games Workshop vytáhlo další kartu z rukávu a to, že uzavřeli smlouvu s Slitherine Studio na vytvoření universa z již dobře známé hry Warhammer 40 000.
"Slitherine jsou bez pochyb zaběhnutá firma a úspěšně vytvořili mnoho strategických her, z nichž mnohé milujeme i tady v Games Workshop. Je to skvělé, že budeme spolupracovat s těmito lidmi, kteří sdílí naše nadšené pro strategie všeho druhu", říká Jon Gillard z Games Workshop.

World of Warcraft: Mists of Pandaria-Patch 5.2 - Class Review - část první

18. března 2013 v 14:26 | VK Xtreeme |  World of Warcraft

Před týdnem vyšla série článků zaměřující se na změny povolání v novém Patchi 5.2. Bohužel jsem se k článkům nedostal dříve, za což se omlouvám.

První ze čtyř článků obsahuje tři povolání - Death Knight, Druid a Hunter. Greg "Ghostcrawler" Street a Nik "Daxxarri" Gianozakos sepsali svá moudra a popsali, co se muselo změnit v novém patchi.

Jelikož se jedná o delší články, nečekejte, prosím, doslovný překlad, ale jako vždy překlad takový, aby mu rozumělo co nejvíce lidí.

World of Warcraft: Mists of Pandaria Patch 5.2 - Vývojářské interview #1

18. března 2013 v 14:23 | VK Xtreeme |  World of Warcraft
Ve dvou interview, které poskytl Dave Kosak webům GameBreaker a Vanion se dozvíte, co se plánuje v budoucnu, ale také kde se vzali dinosauři na Pandarii. Rozhovorů s vývojáři je opravdu mnoho, takže o zábavu rozhodně postaráno bude.
vložte popis obrázku

Warcraft 3: Reign of Chaos- Soupiska hrdinů

17. března 2013 v 17:32 | VK Xtreeme |  Warcraft 3
Jako každá hra má své hrdiny, tak i Warcraft III: Reign of Chaos má své.

StarCraft II:Noční patch 2.0.6

16. března 2013 v 7:42 | VK Xtreeme |  StarCraft 2
Předobjednejte si StarCraft II: Heart of the Swarm!
Servery Battle.netu byly přes noc aktualizovány na nejnovější verzi 2.0.6. K výpadku služby došlo také mezi 18. a 19. hodinou včera večer. Patchování ale přineslo i problémy, kdy měl hráč klienta aktualizovaného (třeba přepnutím na US servery během nebo po údržbě US serveru), ale EU servery ještě nebyly s nejnovějším patchem kompatibilní. A tak jakýkoliv pokus o přihlášení končil chybou o nekompatibilních verzích. Nyní by měly být už i evropské servery v pořádku, a všichni se tedy můžou přihlásit a hrát. A co vlastně je obsahem zmíněného patche?

OPRAVY CHYB
 • Obecné
  • Opraven pád hry, ke kterému mohlo občas dojít při hraní kampaně Heart of the Swarm.

DMC - Devil May Cry

15. března 2013 v 19:26 | VK Xtreeme |  Recenze Her
Hrdina v novém Devil May Cry vypadá jinak než ten předchozí. Stejně tak se změnil svět, lehce se transformovaly herní principy a tak. V jádru se však stále jedná o stejnou akční mlátičku, ve které s drsným týpkem masakrujete démony velkým mečem a dvojicí bouchaček.
http://1.bp.blogspot.com/-9_Md3QQl05U/UPQ3HXfDm7I/AAAAAAAACPk/Zx8lhn1B8OE/s1600/Banner_Devil_May_Cry_5_ClubGamesBrasil.png

Hannibal- největším nepřítelem Říma

15. března 2013 v 18:24 | VK Xtreeme |  Videa
Tak to. Baví vás dějepis? Mě strašně. Dám sem dokument televize BBC o Hannibalovi, který byl největším nepřítelem Římského impéria a je dodnes považován za krále stratégů. Podívejte se se tedy na tento dokument a nahlédněte co se odehrávalo v životě tohoto skvělého stratéga, který rozechvěl srdce Říma a skoro jej zničil, podívejte se jak se svojí armádou spolu se slony překročil Alpy a zapsal se tím do historie.

Tohle je Sparta! /Meet the Spartans!

14. března 2013 v 17:51 | VK Xtreeme |  Filmy
Bitva začíná! Hrdinný Leonidas, jehož jedinou zbraní jsou kožené spodky, vede oddíl třinácti válečníků, aby bránil Spartu před invazí Peršanů, mezi nimiž nechybí Rocky Balboa, Transformers či hrbatá Paris Hilton. Tahle bláznivá parodie vás rozesměje až k slzám.
Příběh hrdinného Leonidase a tří stovek udatných Sparťanů, kteří do posledního muže padli, aby zabránili invazi armády Peršanů v čele s králem Xerxem, se dočkal bláznivé parodie. Místo Gerarda Butlera se do čela oddílu třinácti válečníků (ano, čtete dobře) postaví Kevin Sorbo (bývalý Hercules) a řady jejich nepřátel rozšíří Ghost Rider se Shrekem, Rocky Balboa, Transformers či hrbatá Paris Hilton. Objeví se i další slavné celebrity, ale ani ty tahle ztřeštěná komedie, jejímiž režiséry jsou Jason Friedberg a Aaron Seltzer, nijak nešetří.

Režie:
Jason Friedberg, Aaron Seltzer
Scénář:
Jason Friedberg, Aaron Seltzer
Hudba:
Christopher Lennertz
Hrají:
Sean Maguire, Carmen Electra, Ken Davitian, Kevin Sorbo, Diedrich Bader, Method Man, Jareb Dauplaise, Travis Van Winkle, Crista Flanagan, Hunter Clary, Dean Cochran, Lauren Walsh, Kim Kindrick, Robin Atkin Downes, Natasha Blasick, Tiffany Claus


StarCraft II: Změna procentuálního rozdělení hráčů v nižších ligách

14. března 2013 v 15:31 | VK Xtreeme |  StarCraft 2
S půlnočním startem Heart of the Swarm dojde k zajímavé změně v procentuálním rozložení ve 3 nejnižších ligách - Bronze, Silver a Gold. Stejnoměrné rozdělení hráčů mezi těmito ligami, tak jak fungovalo ve Wings of Liberty, podle vývojářů do bronzové ligy zařazovalo hráče s příliš širokým spektrem dovedností, zatímco ve zlaté lize ty rozdíly mezi jednotlivými hráči byly menší.

Z tohoto důvodu se rozhodli změnit procentuální zastoupení hráčů ve zmíněných ligách tak, aby mezi hráči v každé lize byl rozdíl přibližně stejný a aby hráči měli pocit, že do své ligy patří.

blue post

eu.battle.net
Snížení zastoupení hráčů v bronzové lize na 8 %, doufáme, přinese prostor pro novější hráče, kteří se hru teprve učí pořádně ovládat. Po této změně se budou hráči z Bronzu, u nichž je vidět zlepšení, snáze dostávat do Silveru, který pro nás představuje místo, kde by měli hráči mít možnost rozvíjet základní principy hry. Rozšířením Goldu na 32 % hráčů zase chceme naplnit náš cíl, aby se jednalo o všeobsažnou ligu a také aby se v ní objevoval takový rozsah schopností, jaký sami hráči očekávají. Na konec je třeba poznamenat, že ligy od Platiny do Grand Master nebudou touto změnou nijak zasaženy a jejich procentuální zastoupení zůstane stejné jako ve Wings of Liberty.

World of Warcraft: Mists of Pandaria- Od včerejška započala nová sezóna!

14. března 2013 v 14:38 | VK Xtreeme |  World of Warcraft
Včera začala nová PvP sezóna s pořadovaným číslem třináct. Team a Personal Ratingy byly samozezřejmě resetovány. Od včerejška můžete do vámi oblíbených Arén či Battlegroundů.

Diablo III-Patch 1.0.7a na cestě - drobné opravy chyb

13. března 2013 v 17:18 | VK Xtreeme |  Diablo III
Na americkém Battle.netu už běží nejnovější Patch 1.0.7a. V porovnání s předchozí verzí 1.0.7 nepřínáší žádné výrazné novinky - jsou to drobné úpravy ve hře a opravy chyb. Přehled všech změn čtěte níže. Na evropském serveru ještě sice patch neběží, ale pravděpodobně bude dostupný po nejbližší údržbě serveru, tedy 13. března.
Diablo 3 Patch 1.0.7a
Diablo III Patch 1.0.7a - v.1.0.7.15295

Přehled změn

POSTAVY
Wizard
 • opravena chyba, která se objevila v Patchi 1.0.7 - Archon Disintegration Wave, Disintegrate, Energy Twister, Meteor a Ray of Frost udělovali dvakrát větší Arcane Power při Critu
FOLLOWEŘI
 • Enechantress chybně využívala Focused Mind
QUESTY
 • hráči nyní mohou pokračovat v questu "A Roayal Audience: Talk to Asheara at the Gates of Caldeum", pokud se do hry připojí jiný hráč nebo pokud jiný hráč odejde
OPRAVY CHYB
 • bylo opraveno několik chyb, které způsobovaly výpadky hry
 • hráči nyní nemohou být zabiti DoT damage po odchodu z Scorched Chapel
 • Siege Breaker Assault Beast a The Savage Behemoth již nebudou reflektovat damage od petů
Zdroj: Battle.net

God Of War: Ascension Multiplayer s Hádem

12. března 2013 v 18:31 | VK Xtreeme |  Novinky ze světa her
God of War: Ascension a v hlavní roli s Kratosem, Spartským králem klepe už na dveře. Mnoho fanoušků této série se na tento kousek těší a nemůže se dočkat na den, kdy se jejich milovaná hra dostane na pulty obchodů. Nic tomu ale nezabraňuje, aby jste si mohli zahrát za Řeckého boha Háda a již už chaotický multiplayer se stane více chaotickým.
Hádes nesází na sílu jako Áres, ale raději na to jde s plížením, neviditelnosti a kletbami, které kolem, fialovou aurou obklopeného, válečníka jen létají. Což samozřejmě neznamená, že by neuměl soupeře pěkně kopnout, rozčísnout mu lebku sekerou nebo jej nenalákat na nějakou vychytanou past - naopak, tady může Hádův šampion obzvláště bodovat.

Forza Horizon 4

12. března 2013 v 17:13 | VK Xtreeme |  Recenze Her
Teprve až po čtyřech dílech a svěření vývoje hry zcela novému externímu studiu zažívá série Forza vlastně poprvé obrovský přelom a nebál bych se říci i revoluci. Skoro všechno, co milujete na předešlých ryze silničních dílech, nechává v prachu za sebou, aby se na závodění podívala úplně novým způsobem, i když jasně inspirovaným konkurenčními tituly.

Wallpaper World of Tanks Fire

11. března 2013 v 21:35 | VK Xtreeme |  Wallpapers
Tak tady je ten Wallpaper jak jsem sliboval ve videu:

Warcraft 3. Reign of Chaos

11. března 2013 v 19:28 | VK Xtreeme |  Warcraft 3
Popis hry
Nastává Vláda chaosu, neboť nemrtví vstávají z hrobů, z nebe padá oheň a všude je cítit pach smrti. Tak nějak se dá popsat atmosféra Světa Warcraftu v tomto již třetím díle série strategií.

Warcraft 3: Frozen Throne- popis kampaní

11. března 2013 v 19:04 | VK Xtreeme |  Warcraft 3
Popis kampaní
V úvodním videu kampaně zrádce Illidan přivolal na souš Nagy, které mu budou pomáhat s jeho hledáním, ale k tomu se dostanu později. Video je jen na začátku kampaně za Noční Elfy, v ostatních kampaní jsou pouze herní videa.

Live - Rozlučkový WoL turnaj (h34D, Harpner, DeViL, BloB, Zasz)

10. března 2013 v 20:08 | VK Xtreeme |  StarCraft 2

Bohužel to zde nelze vysílat živě, takže musíte na stránku, kde se to vysílá...

StarCraft II: Heart of The Swarm- Očekávání půlnočního startu HotS - kam se vydat?

10. března 2013 v 20:06 | VK Xtreeme |  StarCraft 2
Čekání na první datadisk Heart of the Swarm bylo skutečně dlouhé, ačkoliv Blizzard sliboval, že rozestup mezi jednotlivými "epizodami" bude zhruba 1 rok. Multiplayer HotS už měla většina z hráčů možnost okusit během několikaměsíčního beta testování, ale pro velkou skupinu fanoušků je důležitý singleplayer, z něhož jsme doposud dostali jen několik informací. Příběh Sarah Kerrigan a jejího Roje budeme moct začít prožívat již od půlnoci našeho času z pondělí na úterý, kdy budou spuštěny evropské servery (podrobný rozpis spuštění serverů v jiných regionech a časových zónach se nachází na oficiálních stránkách).

U příležitosti vydání Heart of the Swarm bude Blizzard pořádat napříč celým světem Launch Eventy za účasti vývojářů, profi hráčů (Gruby, Stephano, White-Ra, LucifroN) a známých casterů (Tasteless, Artois). Všechny tyto události budou živě streamovány na http://www.twitch.tv/starcraft, a tak o nic zajímavého z jednotlivých akcí nepřijdou ani ti, kteří se jich nemůžou zúčastnit osobně.

Chcete-li si tento živý přenos užít i s dalšími českými fanoušky StarCraftu, můžete zavítat na některý z BarCraftů, které se u této přiležitosti konají. Organizátoři si pro návštěvníky připravili díky spolupráci s distributorem hry i věcné dárky (trička, plákaty a v Brně také kopie hry). Seznam všech evropských BarCraftů lze nalézt na oficiálních stránkách.


BarCraft Praha
KV77
Londýnská 77, Praha 2
Start: 11. 3. 2013 18:30
BarCraft Brno
Hospoda Selská
Selská 25, Brno
Start: 11. 3. 2013 17:00

Pokud vás ale láká si hru pouze o půlnoci zakoupit a pak se rychle vydat k počítači a začít hrát, můžete využít některé z půlnočních premiér, které připravil herní obchod Xzone.cz, a to v Praze, Brně, Ostravě a Plzni. Pro první zákazníky má obchod připraveno jako dárek trička a plakáty.

Předobjednejte si StarCraft II: Heart of the Swarm!

10. března 2013 v 15:06 | VK Xtreeme |  Novinky ze světa her
Předobjednejte si StarCraft II: Heart of the Swarm!
Jste hráčem StarCraftu a stále nemáte předobjednaný nový datadisk Heart of the Swarm, který vychází 12.3.? Tento nedostatek můžete napravit objednávkou u Xzone, který pro vás připravuje půlnoční prodej. Pro první šťastlivce čeká nejen hra, ale i plakát a tričko. Více informací o půlnočních prodejích naleznete na stránkách Xzone.


Pokud stále nemáte ve svém herním archívu StarCraft, můžete si u Xzone objednat StarCraft Gold, StarCraft II: Wings of Liberty nebo balíček Starcraft Bundle, který obsahuje obě uvedené hry a herní podložku od společnosti SteelSeries, Starcraft Findlay Mouse Pad. Zda-li hledáte více, můžete navštívit webové stránky SteelSeries, kde na vás čekají dvě sekce, které potěší každého fanouška StarCraftu. Licencované produkty najdete jak pro Wings of Liberty, tak pro Heart of the Swarm.

WTF? Ještěr co se brání vlastní krví, která mu stříká z očí.

10. března 2013 v 14:58 | VK Xtreeme
Taak to je mazec!! Vím, že to není nic co by souviselo s nějakou hrou, nebo něčemu tomu podobnému. Nalezl jsem to na webovce televizní stanice Prima ZOOM.

World of Wacraft- vraťte se na týden do světa Pandarie zdarma

9. března 2013 v 6:46 | VK Xtreeme |  World of Warcraft
vložte popis obrázku
Pokud je váš herní účet od 5.2. neaktivní, můžete se na týden vrátit do hry úplně zdarma.

Blizzard včera spustil akci, která je určená všem, kteří delší dobu nehrají a chtějí se podívat na nový ostrov, do nového raidu nebo jen opět ucítit atmosféru Pandarie.


Assasin's Creed 4: Black Flag

8. března 2013 v 15:08 | VK Xtreeme |  Recenze Her
Také letos vyjde nový simulátor zabijáka Assassin's Creed a překvapivě bude hodně odlišný od toho předchozího. Motivem čtvrtého dílu jsou piráti.

StarCraft II: Zergové zaplavili Versailles

7. března 2013 v 21:07 | VK Xtreeme |  StarCraft 2
Globální invaze Zergů vypukne už za 5 dní! V nedávné době bylo několik Zergů zpozorováno poblíž zámku ve francouzském Versailles.

Arma 3 vůbec nešetří novinkami

7. března 2013 v 16:16 | VK Xtreeme
Série hry Arma si užila za poslední rok úctyhodnou pozornost. Oči k ní přitáhla modifikace DayZ, díky které stouply prodeje Arma 2. Druhým důvodem zvýšené pozornosti, upřené zejména na právě vyvíjený třetí díl, byl nucený pobyt dvou vývojářů Bohemia Interactive, Ivana Buchty a Martina Pezlara, v řeckém vězení, což hlavně hodně zpomalilo vývoj hry.

StarCraft II:Seznam změn v patchi 2.0.5 - spuštěno Global Play

6. března 2013 v 19:13 | VK Xtreeme |  StarCraft 2
Po noční údržbě serverů byla v herním klientovi spuštěna podpora Global Play - možnost hrát v jakémkoliv z dostupných regionů (Americas, Europe, Southeast Asia, Korea and Taiwan). Kromě toho byly také novým patchem 2.0.5 opraveny některé ze zjištěných chyb (zejména problém s lagováním).

World of Warcraft: The Comic Česky!

6. března 2013 v 19:06 | VK Xtreeme |  World of Warcraft
Komiksové vydavatelství Crew, které stojí za českým překladem World of Warcraft: Ashbringer, na svých internetových stránkách nedávno zveřejnilo seznam knih, které plánují letos vydat, a jak již dříve avizovali, objevila se mezi nimi i populární série World of Warcraft: The Comic od Waltera Simonsona, Ludo Lullabiho, Jima Lee a Sandry Hope. Ale na rozdíl od předchozích informací došlo ke změně. Crew nevydá jeden, ale rovnou dva díly, z nichž první vyjde na přelomu dubna a května a druhý ho bude na pulty knihkupectví následovat o půl roku později.
První díly série vypráví příběh právoplatného krále lidí Variana Wrynna, který padl do předem promyšlené léčky a byl připraven o paměť. Shodou okolností se poté stal otrokem svých úhlavních nepřátel - orků, kteří se rozhodli, že za ně bude bojovat v aréně jako gladiátor. V zajetí se spřátelil s dalšími bojovníky, ale nemohl tam zůstat, chtěl vědět co je zač. A proto se spolu se svými novými přáteli vydal na cestu plnou překážek, na jejímž konci snad objeví své ztracené já a získá, co mu po právu patří.

Zase neaktivita... ježiši pardon

6. března 2013 v 16:03 | VK Xtreeme
Ahoj, tak jak si někdo určitě všiml, tak jsem byl opět neaktivní. Za to se omlouvám a slibuji že se již nestane.

Sniper Elite Nazi Zombie Army

2. března 2013 v 19:51 | VK Xtreeme |  Recenze Her
http://s.pro-gmedia.com/videogamer/media/images/pc/sniper_elite_nazi_zombie_army/screens/sniper_elite_nazi_zombie_army_8.jpg
Hitler rozpoutá závěrečnou bitvu, legie nemrtvých super vojáků ohrožuje celou Evropu. Vy se vžijete do Karla Fairburneho, snipera, který je jedním z přeživších v Německu, výrazně ovlivnil druhou světovou válku. Musíte spolupracovat nebo zemřete.
Samozřejmostí jsou bitvy v Berlíně, nové nepřátelské jednotky a také musíte brát v úvahu vítr, rychlost, stabilitu a další maličkosti, které ovlivňují odstřelovače.

Balanční update - transformace na Hellbata vyžaduje upgrade

1. března 2013 v 18:27 | VK Xtreeme |  StarCraft 2
Na základě pozorování progamerů a dalších v žebříčku vysoko umístěných při hraní bety Heart of the Swarm během posledních týdnů došlo k následující změně:

TERRANI

Hellion
 • Transformace z a do módu Hellbata nyní vyžaduje upgrade Transformation Servos v Tech Lab připojené k Factory.
 • Transformation Servos vyžaduje Armory a stojí 150/150, doba potřebná pro výzkum je 110 vteřin.