Diablo III- Lovec démonů

7. ledna 2013 v 15:44 | VK Xtreeme |  Diablo III

demonhunterbanner
Lovci démonů jsou neústupní a zabíjejí své pekelné cíle s arsenálem střelných zbraní. Klečí a zaměřují své nepřátele daleko od nebezpečí. Spoléhají na luky, smrtící pasti a různé projektily, aby rychle ukončili životy nestvůr, co je pronásledují.


S dalekosáhlými střelami, širokými salvami šípů a časovanými výbušninami, určenými k jeho potřebám, lovci démonů excelují v devastování skupinek nepřátel, kteří se shlukují. Lovcova přesnost jim také umožňuje vypořádat se s většími Demon Hunter - mužmonstry na vzdálenost - odstřelí klíčové cíle nebo ustupují, zatímco střílí po postupujících nepřátelích.

Naneštěstí, lovcovo zaměření na střelecký souboj a omezení na určité zbraně na blízko, je ohrožuje, pokud jsou zahnáni do kouta nebo obklíčeni. Úhybné dovednosti, jako obranné kotouly a skoky, stejně jako útoky, které paralyzují a zpomalují, jsou stejně důležité k přežití, jako každý šíp v lovcově toulci.
Ti, jež se nazývají lovci démonů, nejsou lid ani národ. Neslouží žádnému králi. Jsou jen pozůstatkem - ozvěnou - těch, kteří ztratili své blízké kvůli pekelníkům. Když byly jejich domy spáleny a jejich rodiny pozabíjeny démony, většina z přeživších se vystraší a přestanou se snažit - zatratí svůj život. Hrstka z nich ale pohřbí mrtvé, spojí se a přísahají, že se pomstí.

Ačkoliv je jich jen málo, lovci stopují a zabíjejí démony a doufají, že pokud zachrání alespoň jeden život, tak bude svět lepší. Na konci dne spousta z nich zavírá oči a stále mívá noční můry, které je svedly dohromady - krví pokryté drápy a ženy a muže topící se ve vlastní krvi.
Když se probudí, vidí lovci démonů skoro to stejné. Nyní však mají sílu tyto hrůzné činy démonů odvrátit.

Neopovažují se snít o vítězství nebo dokonce míru. A přesto, loví démony. Nemohou dělat ani nic jiného.

Lovci démonů se cvičí v umění skrývání s nekonvenčními kombinacemi zbraní a bojovými styly, které mohou zvládnout jen oni. Jsou mistři v používání ručních kuší - rychle dobíjejících a rychle střílejících zbraních, které používají na démony a mění je na dočasné toulce. Lovci jsou tak dobří s ručními kušemi, že mohou používat dvě najednou. Dvě kuše najednou zdvojnásobují palebnou sílu a rychlost, ve které umírají lovcovi nepřátelé.Nezkušení lovci démonů nosí lehkou, pružnou kůži, aby si chránili zápěstí a hrdlo. Kápě jim zakrývají jejich obličeje, aby splynuli ve stínech. To je možná ochrání před sluncem, ale o tom to je.
Vylepšené brnění přináší patrné plátování, které je perfektně vyrobené. S lepšími materiály, i ti nejvíce pragmatičtí lovci dělají malé ústupky a dělají si ornamenty na kápích a chráničích nohou.
Mohutné sety brnění se mohou chlubit háky, šplhacími hřeby a chrániči obličeje. To vše umožňuje lovcům plnou ochranu životně důležitých orgánů a neomezený výhled na dějiště kolem nich. Obrovské množství šípů a různých zařízení může být schováno v tomto brnění.

Střelné zbraně


archery

Lovci démonů jsou schopni bojiště zasypat šípy a projektily nebo odstřelit vzdálené nepřátele s nepředstavitelnou přesností. Jejich arzenál obsahuje dlouhé luky, granáty, vrhací zbraně a dokonce jsou schopni používat dvě kuše najednou.

Pasti


trapsKdyž loví skupiny démonů nebo děsů mnohem silnějších než oni sami, mazaní lovci přijdou připravení. Nalákají nepřítele na miny, hřebíky na zemi nebo pasti s ocelovými čelistmi, což zajistí snadné a garantované usmrcení démona.

Magie stínů


shadowmagicAby se zlepšily jejich šance proti jednotkám Horoucích pekel, lovci démonů si osvojují apokryfní magii. Mohou se zahalit v temnotě, zmařit útoky jiných a proklouznout mezi stíny a pronásledovat jejich kořist.

Bojová taktika


battletactics

Lovci démonů nosí jizvy a žal minulosti a navzdory cesty, kterou si vybrali, nemají touhu trpět znova. Lovci si drží odstup od nepřátel paralyzujícími šípy, zpomalujícími bolasy a kouřovými bombami, aby utekli, pokud se nepřítel dostane moc blízko.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama