LEGO The Lord of the Rings

24. prosince 2012 v 9:57 | VK Xtreeme
Lego není již jen skvělou stavebnicí se kterou jsme si jako děti hráli, ( někdo i dnes ) ale dočkala se i představení ve světě her jako např.: LEGO Star Wars III: The Clone Wars, LEGO Harry Potter: Years 5-7 nebo LEGO Batman 2: DC Super Heroes. Tak jsme se dočkali i LEGO The Lord of the Rings, což potěšilo většinu fanoušků pána prstenů.


LEGO The Lord of the Rings (dále jen LotR) poměrně věrně sleduje události filmové předlohy, což rozhodně ocení všichni fanoušci trilogie, ale také nezasvěcení hráči, kterým je podáváno dostatek informací na pochopení zápletky i vyústění příběhu. Ze hry sice bylo celkem logicky vyjmuto několik pasáží a pár jich bylo v zájmu celistvosti a běhu hry změněno, to však na zážitku nijak neubírá. Vděčni za to můžeme být faktu, že všechny důležité události byly zachovány a jedná se pouze o přeskakování nudnějších pasáží - putování přírodou, delší rozhovory atd.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 inexpensive prom dresses inexpensive prom dresses | E-mail | Web | 17. ledna 2013 v 16:55 | Reagovat

Concise and well written, thank you for the data. Do you care if I post some of this on my site basically incorporate a reference to this site?
http://www.movedress.com

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama